Мови

 

Обрано тему VIII Екуменічного соціального тижня

2015-05-27 10:00

У заході взяли участь: о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій; Галина Бохонко, директор Інституту екуменічних студій; Любов Хомин, начальник відділу координації діяльності вищих навчальних закладів і науки, Департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації; Анна Дацко, заступник начальника управління з гуманітарної політики та зовнішніх зв'язків Львівської обласної ради; Анна Грапенюк, начальник служби міського голови Львівської міської ради;  Ірина Тріль, головний спеціаліст Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;  Володимир Залуцький, начальник відділу молодіжної політики та соціального  розвитку НУ "Львівська політехніка" та Ірина Кітура, координатор 8-го Екуменічного соціального тижня. 

Під час засідання було погоджено тему 8 ЕСТ: "Освіта задля змін: духовність та інновації" та дату проведення заходу 30 вересня - 3 жовтня 2015 року у Львові. Члени оргкомітету підкреслили актуальність обраної теми та необхідність обговорення змін та реформ у системі освіти в України. Експерти зазначили, що теперішній стан освітньої сфери потребує адаптації до вимог сучасності і вищі навчальні заклади мають пропонувати студентам нові європейські стандарти навчання, щоб бути ціннісно-орієнтованими у своїй роботі.

Учасники засідання дійшли висновку, що обов’язком влади спільно з освітніми установами,  Церквою,  бізнесом та громадськими структурами є робота над розробкою та впровадженням системних освітніх реформ задля виховання нового покоління українців – свідомих, суспільно активних, конкурентоспроможних на європейському і світових ринках праці громадян.

http://esweek.org.ua/ua/ekumenichnij-cotsialnij-tizhden/8-est/novini/953-obrano-temu-viii-ekumenichnoho-sotsialnoho-tyzhnia