Мови

 

Реколекції 2015: Шукайте Правду, і вона вас визволить

2015-04-16 12:45

«Ми зібрались там, щоб відбулись три зустрічі: з Богом, з ближніми і з Собою. Темою наших розмов було Слово. Наскільки п’ятизначний термін може бути містким і сильним. Ним Бог створив світ, йому підвладні життя та смерть, здатність творити красу. Слово – це інтегральна частина образу християнина. За ним схована величезна відповідальність, адже воно повинне бути носієм Правди», - наголосив отець Орест Демко. 

Під час реколекцій присутні роздумували про потреби світу та індивідуальне покликання кожного. Також говорили про різновиди правди – людської та Божої.   «Наша людська правда може стрілою ранити, натомість Божа Правда – зцілити. Спершу треба думати не про те, чи людина доросла до того, аби сприйняти цю Правду, а чи ти дозрів до того, щоб віднайти правильні слова для промови до неї. Розміркувати, як би Христос сказав ту Правду людині? - Любов`ю!» - навчав отець Орест.

За словами студентки МПЕН Ірини Іванець, свіжий гірський ранок з молитвою  - відчуття повного блаженства. А спів християнських пісень під гітару створював особливу атмосферу затишку цих передвеликодніх реколекцій.  

Фотогалерея