Мови

 

Екуменічні зустрічі в Києві

2015-02-24 18:00
Тарас Дмитрик, як голова Всеукраїнського Братства святого апостола Андрія Первозваного УАПЦ спільно з керівниками Львівського та Харківського Братств Володимиром Харком та Вадимом Приходченком під час цієї зустрічі представили своє бачення проблем в українському православ’ї та шляхи виходу  із затяжної церковної кризи.
 
Тарас Дмитрик проінформував членів делегації про діяльність Інституту екуменічних студій УКУ, розповів про навчальні магістерські програми екуменічних наук, зокрема про дистанційні англомовну та україномовну програми, які могли би зацікавити студентів-богословів Колегії Святого Андрея у Вінніпезі (Канада) та семінарії Святої Софії у Саут Баунд Бруку (США). Також Тарас Дмитрик подарував для бібліотеки Колегії Святого Андрея збірник праць доктора Антуана Аржаковського «Очікуючи на Всеправославний собор», опублікований видавництвом УКУ в двох книгах, а також брошури з інформацією про Інститут та магістерські навчальні програми ІЕС.
 
Того ж дня, у Феодосіївському монастирі міста Києва відбулась зустріч з Архієпископом Євстратієм Зорею УПЦ КП щодо продовження праці Мішаної комісії з православно-католицького богословського діалогу. Під час бесіди обговорено організаційні питання щодо часу проведення засідань Комісії. Також домовлено, що у квітні цього року у Михайлівському Золотоверхому монастирі міста Києва буде проведено наступну нараду Мішаної комісії. На ній затвердять порядок денний пленарного засідання комісії, що відбуватиметься під час VIII Екуменічного соціального тижня у жовтні 2015 року.