Мови

 

Розпочинається збір проектів для 2-го видання «Обсерваторії успішних ініціатив»

2012-01-16 17:15

Прийом реєстраційних карток з описом ініціатив триватиме до травня 2012 року. Після завершення етапу збору, розпочнеться етап відбору кращих проектів. 100 найкращих – увійдуть у 2-ге видання Обсерваторії. Завантажити реєстраційну картку  можна на сайті http://www.initiatives.org.ua/index.php?lang=uk

Ініціативи будуть відібрані Почесним Журі, в яке увійдуть представники міжнародних та українських благодійних фондів. А під час 5 Екуменічного соціального тижня (24-30 вересня 2012 року) відбудеться круглий стіл присвячений проекту, на якому учасники Обсерваторії зможуть представити свої ініціативи.

Особливістю 2-го видання Обсерваторії стане те, що 3 найкращі проекти, будуть відзначені та отримають винагороду (малі гранти, ваучери або безкоштовні тренінги та майстер-класи) від членів Почесного Журі.

Відбір ініціатив здійснюватиметься з урахуванням наступних параметрів:

1) вирішення найгостріших проблем суспільства;

2) робота з найменш захищеними верствами населення;

3) потреба в мінімальному інвестуванні;

4) самодостатність ініціативи.

Участь у відборі зможуть взяти проекти таких категорій:

Освітні ініціативи, Соціальні ініціативи, Охорона здоров’я, Розвиток громади, Культурні ініціативи, Екологічні ініціативи, Молодіжна політика, Правозахисні ініціативи, Законодавчі ініціативи, Філантропічні ініціативи, Церковні ініціативи.

Подібні проекти допомагають частково відобразити стан благодійної діяльності в Україні, популяризувати активність громадських організацій та благочинних центрів, допомогти в обміні досвідом благодійникам, показати цільовій аудиторії (бенефіціарам соціальних послуг) можливі центри допомоги, до яких вони можуть звернутися, а також залучити філантропів до допомоги соціально спрямованим організаціям (фінансової, матеріальної, консультаційної та ін.).

Довідка:

У 2010 році під час 3-го Екуменічного соціального тижня «Довіра. Відповідальність. Філантропія» у Львові відбувся круглий стіл «Обсерваторія успішних ініціатив», на якому були презентовані найкращі ініціативи з усієї України. Учасники Форуму (понад 3,000 людей) мали можливість ознайомитись з базою даних успішних проектів соціального спрямування та отримати DVD – диск із ініціативами, що ввійшли в 1 видання Обсерваторії.

Ірина Кітура, координатор проекту

тел.. 38 063 115 47 61,

8 (032) 240 99 44* 166,

e-mail: irakit@ucu.edu.ua