Мови

 

Восьмикласники матимуть новий підручник з основ християнської етики

2011-11-04 16:30

Цього року опублікований підручник “Основи християнської етики” для учнів 8-их класів видавництва “Світ”. Видання здійснене за підтримки Інституту екуменічних студій Українського католицького університету та Місіонерської допомогової організації “Kerk in Actie” (Голландія).

Книгу підготувала Г. Сохань у співавторстві з Ігорем Гусаковим. Це вже третій підручник автора. Тематика видання присвячена Божим заповідям, які є моральним дороговказом у житті людини. Розглянуті настанови що стосуються взаємин з Богом, з ближнім та заповіді любові. Такий підручник знайомить школярів з підвалинами християнських цінностей, дає їм певні орієнтири та виховує почуття відповідальності.

Посібник розпрацьований відповідно до навчальної програми “Основи християнської етики 1-11 класи”, затвердженої Міністерством освіти та науки України.

Нагадаємо, ще у червні 2005 року Львівська обласна рада прийняла рішення продовжити вивчення предмету „Християнська етика” у школах Львівської області. У зв’язку з браком методичної літератури з цього предмету такі ініціативи є необхідними для школярів та вчителів. Укладачі та автори мають намір продовжувати працю над створенням нових посібників.

Довідка:

З 2010 року Інститут Екуменічних Студій ініціював роботу над написанням та друком підручників з основ християнської етики. Реалізація ідеї здійснюється у співпраці з Комісією з питань викладання християнської етики та виховання, яка протягом багатьох років працює при Управлінні освіти та науки Львівської облдержадміністрації. До написання підручників інститут залучає авторів, консультантів, освітян, науковців та священиків різних конфесій.

Минулого року вийшов перший підручник з циклу навчально-методичної літератури з християнської етики, над якою розпочав роботу ІЕС. Це книга Галини Добош «Живу і навчаюсь у родині», навчальний посібник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів, видавництва «Світ».