Мови

 

Відкриття навчального року на Магістерській програмі екуменічних наук

2011-02-16 09:00

Слід відзначити, що це представники різних конфесій. Це вже шостий набір на МПЕН.

Нових студентів МПЕН привітав почесний гість Інституту екуменічних студій польський журналіст Радіо «Свобода», викладач Варшавського університету, перекладач Ростислав Крамар.

«Якщо ви сюди прийшли за покликом серця, то ваша професія вас не відпустить. Де б ви не працювали, чи це буде радіо, чи телебачення, чи газета, - ця робота може бути корисною для того суспільства, в якому ви живете, для тієї громади, у якій ви опинитесь. Ви можете стати людиною, яка реально несе добро для свого оточення», - наголосив Ростислав Крамар.

«Ми нині часто повторюємо, що маємо злу систему речей, у тому, крім інших факторів винна і журналістика в цілості, тому що вона нині переважно є інвентаризаційною та репресивною. Щоб змінити ситуацію, треба посилити журналістику зосередженої задуми. Ви тут маєте ідеальні можливості, - звернувся до студентів завідувач кафедри зарубіжної преси та інформації факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка, заслужений журналіст України, професор Йосип Лось.

У свою чергу проректор з навчально-педагогічної роботи Павло Хобзей відзначив важливість Магістерської програми екуменічних наук: «Ця програми дає знання, дає навики, відкриває нові горизонти, робить глибше наше думання, і це допомагатиме у подальшому житті».

Наприкінці заходу студенти МПЕН урочисто отримали посвідки студента.