Мови

 

Дистанційна Магістерська Програма Екуменічних Наук

ДИСТАНЦІЙНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ЕКУМЕНІЧНИХ НАУК

Програма діяла з 2008 по 2019 рік і пропонувала міждисциплінарний і міжконфесійний підхід до релігійних питань шляхом вивчення історії християнства, екуменічного богослов’я, антропології, християнської етики, християнських конфесійних традицій, християнської духовності тощо.

 В програмі брали участь представники усіх регіонів України з дуже різним професійним та освітнім досвідом, як технічної, так і гуманітарної сфери. Впродовж Настановчої очної сесії вони мали нагоду познайомитися як між собою, так і з УКУ, Львовом та його багатим досвідом культурної, церковної та релігійної різноманітності, що включало у себе як екскурсію Львовом, так і щоденні візити в різні релігійні організації.

 Дистанційне навчання було розраховане на два роки навчання (4 семестри). В окремих випадках студенти, які з об’єктивних причин не могли засвоїти повне навантаження дворічної програми, мали можливість виконати всі вимоги навчального процесу та отримати диплом магістра протягом шести років. Була також можливість запису на окремі курси без вступу на всю програму – для власної освіти або для зарахування відповідних кредитів в інших навчальних закладах.

 Курси були підібрані таким чином, щоб студент під керівництвом православних, римо- та греко-католицьких і протестантських богословів, досвідчених експертів з екуменізму зможе ефективно здобути належні знання і навички.

 Програма була задумана для тих, хто цікавиться релігійними проблемами та питанням єдності Церков, хто має відповідну мотивацію для самостійної та плідної роботи: читання відповідної літератури, написання письмових робіт, підтримування постійних контактів з викладачами через мережу Інтернет і т. д.

 

Програма на даний час є призупиненою, оскільки проходить процес ребрендингу та реорганізації.