Мови

 

Дистанційна Магістерська Програма Екуменічних Наук

ДИСТАНЦІЙНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА ЕКУМЕНІЧНИХ НАУК

 

Програма пропонує міждисциплінарний і міжконфесійний підхід до релігійних питань шляхом вивчення історії християнства, екуменічного богослов’я, антропології, християнської етики, християнських конфесійних традицій, християнської духовності тощо.

 

Цілі програми:

• шляхом академічного навчання поширювати і пропагувати екуменічні цінності примирення, дружби та християнської співпраці в українському суспільстві;

• залучити людей з усіх куточків України до дослідження питання єдності Церков та всебічного обговорення цього питання;

• надати можливість вивчати богословські науки через міжконфесійний підхід, який є як академічним, так і духовним;

• забезпечити високий рівень екуменічної освіти шляхом залучення до програми кваліфікованого та різноконфесійного штату викладачів;

• надати належний богословський та екуменічний рівень формації для майбутніх працівників світських і релігійних мас-медіа, вчителів християнської етики.

Інститут планує досягти згаданих завдань шляхом підбору відповідних курсів, де студент під керівництвом православних, римо- та греко-католицьких і протестантських богословів, досвідчених експертів з екуменізму зможе ефективно здобути належні знання і навички.

Програма створена для тих, хто цікавиться релігійними проблемами та питанням єдності Церков, хто має відповідну мотивацію для самостійної та плідної роботи: читання відповідної літератури, написання письмових робіт, підтримування постійних контактів з викладачами через мережу Інтернет і т. д.

ДМПЕН розрахована на два роки навчання. В окремих випадках студенти, які з об’єктивних причин не зможуть засвоїти повне навантаження двохрічної програми, матимуть можливість виконати всі вимоги навчального процесу та отримати диплом магістра протягом шести років.

При ДМПЕН існує можливість запису на окремі курси без вступу на всю програму – для власної освіти або для зарахування відповідних кредитів в інших навчальних закладах.

Брошура ДМПЕН.pdf

Детальна інформація:  dmpenua@gmail.com