Мови

 

Умови вступу

Умови вступу

Екуменічні науки: примирення. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 041 – Богослов”я (освітня програма – Екуменічні науки: примирення) конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

·        -  

фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),

·     - єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО) : (макс. к-сть – 200 балів). Для вступників, які вступають на основі освітнього ступеня Магістра (ОКР Спеціаліста) єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО) може бути замінений на вступний іспит з іноземної мови в університеті.  

·         - 

середнього балу документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ (макс. к-сть – 20 балів).

Для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншою спеціальністю необхідною умовою допуску для здачі фахових випробувань є попереднє успішне складання додаткового вступного випробуванняВступники складають вступне випробування у травні для допуску до реєстрації на ЗНО або у липні перед фаховим випробуванням (для вступників, які склали ЗНО).