Мови

 

Спеціалізації

 

Студенти програми матимуть спільний блок нормативних дисциплін, а також окремі блоки вибіркових дисциплін відповідно до вибраної спеціалізації.

 «Міжрелігійний діалог»

 Під час навчання на програмі студенти спеціалізації досліджуватимуть сучасний стан релігій у світі та найважливіші документи й ініціативи міжрелігійного діалогу, вивчатимуть історію виникнення, проходження конфліктів у релігійній сфері, основи правового регулювання релігійної свободи, в історії, в світі та в Україні, аналізуватимуть ключові релігійні поняття у різних релігійних парадигмах.

 

«Соціальне вчення Церкви»

 Студенти спеціалізації «Соціальне вчення Церкви» матимуть нагоду детальніше дослідити основні принципи соціального вчення християнських Церков, вивчатимуть основи менеджменту та управління проектами, розглядатимуть питання лідерства та управління персоналом.

 

«Релігійна комунікація»

Студенти спеціалізації «Релігійна комунікація» досліджуватимуть позицію Церков щодо мас-медіа, моделі впливу мас-медіа на суспільство, вивчатимуть сучасні інформаційно-комунікаційні технології, аналізуватимуть ефективність використання PR-інструментів, здобуватимуть навички організації роботи церковної прес-служби та PR-служби.