Мови

 

Слово від директора-засновника

Дорогі майбутні студенти,
Я дуже щасливий, що можу представити Вам першу Дистанційну магістерську програму екуменічних наук. Ця програма є плодом кількалітніх роздумів і тривалої підготовки. Я вірю, що сьогодні ми готові запропонувати Вам справді незвичайний і цінний досвід дистанційного навчання.
 
Натхнення для створення дистанційної навчальної програми з екуменізму випливає великою мірою з природи самої цієї дисципліни. Стимулом для екуменізму та екуменічного руху є бажання зібрати звідусіль розсіяний народ Божий. Дистанційне навчання насправді дає нам таку нагоду зібрати з усіх куточків України та світу тих, кого турбує розділеність християнських Церков. Навчаючись разом і творячи он-лайн спільноту, ви зможете піднімати критичні запитання та шукати можливості зцілити цю рану.
 
Натхнення випливає також і з особливої природи Інституту екуменічних студій. Знаходиться він у Львові, в Західній Україні. Це – стародавнє місце зустрічі Сходу і Заходу, римо-католицької, греко-католицької, православної і протестантської традицій. Інститут є частиною Українського католицького університету (УКУ) – першої в Україні навчальної інституції, яка почала надавати релігійну освіту університетського рівня. Крім магістерської програми з екуменізму в УКУ, Інститут щороку організовує екуменічні конференції та реколекції по всій Європі за участю духовенства і мирян різних гілок християнства (щоб дізнатись більше про нашу діяльність, зайдіть, будь-ласка, на сайт інституту). На цій дистанційній програмі, яку підтримує наша Почесна Рада, я з великим бажанням готовий поділитися з Вами тими ресурсами, що їх ми водночас і відкрили, і створили для того, щоб посилити діалог між Божими Церквами.
 
Я не маю жодних сумнівів у тому, що Ви отримаєте задоволення і користь від численних переваг нашої магістерської програми, а саме: дбайливо підібраних навчальних матеріалів для читання, наших компетентних та екуменічно активних учителів, від гнучкості програми, а також від можливості бути учасником, хоч і дистанційно, тієї екуменічної спільноти, якою ми вже є та яку ми продовжуємо творити.
 
Нехай Господь благословляє усі Ваші добрі старання.
Щиро Ваш, Антуан Аржаковський
Директор-засновник Інституту екуменічних студій