Мови

 

Конкурс "Спільні ініціативи для сприяння екуменічній співпраці"

Конкурс міні-грантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічній співпраці» 2021-2022

для реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких та екуменічних завдань.

Конкурс проектів для священиків, лідерів, зацікавлених парафій чи громад, з метою реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких або духовних проектів в громадах чи парафіях задля започаткування або продовження співпраці та творення атмосфери дружби на місцевому рівні.

Екуменічний скептицизм, що панує в деяких християнських середовищах, можна побороти двома шляхами: просвітницькою роботою та спільною працею над різноманітними соціальними та духовними викликами нашого часу. Працюючи пліч о пліч над важливими проблемами громади чи парафії, християни різних деномінацій матимуть змогу зустрітися, діалогувати та спільно брати участь у творенні малого, однак важливого проекту, що, у свою чергу, може продовжитися глибшою співпрацею у майбутньому.

Мета конкурсу

• Творити атмосферу відкритості, діалогу та приязні між християнськими спільнотами через спільну працю над конкретними невеликими проектами громади чи парафії.

Завдання конкурсу

• Заохотити священиків та місцевих лідерів реалізувати спільні міні проекти разом із своєю громадою та з представниками інших конфесій;

• Спонукати до участі у міні проектах якнайбільше людей, готових долучитися до спільної міжконфесійної праці над соціальним, просвітницьким чи духовним проектом;

• Через спільну реалізацію проекту створити атмосферу діалогу та співпраці на місцевому рівні;

• Підняти екуменічну свідомість вірних, залучених в міні-проекти.

Проект-переможець отримає грант у розмірі 15.000 грн.

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть АНКЕТУ.

Анкета для участі у конкурсі мінігранти 2022.doc

Анкета  для участі у конкурсі мінігранти 2022.pdf

Реченець подання заявки на участь в конкурсі: 5 лютого 2022 року.

 

Організатором конкурсу виступає Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки благодійної організації «Справа Сходу» («Oeuvre d'Orient»).