Мови

 

"Вперше я перетнула кордон та побачила світ саме завдяки Інституту екуменічних студій" - Надія Вовк

Коли вже навчання далеко позаду, а доросле життя ставить набагато серйозніші виклики, часто згадується безтурботно-солодке студентське життя. Можливо, у час сесій та іспитів «турбот» не бракувало, але насправді студентські часи – найпрекрасніший період у житті. І чомусь, коли я згадую свій «найпрекрасніший період», то зовсім забуваються п’ять років навчання в Львівському національному університеті ім. І. Франка, а перед очима виринають образи і спогади лише про МПЕН…

Все було настільки класно і насичено різноманітними подіями, що я й незчулася, як промайнуло 2 роки. Просто до сліз не хотілось покидати теплі стіни УКУ та розлучатись із хорошими друзями, тому ми досі підтримуємо зв’язки із багатьма колишніми одногрупниками. Адже МПЕН вчить не тільки розумінню багатьох, досі невідомих, речей, але любові. Любові до Бога та до ближніх. За час навчання наша група стала великою і дружньою сім’єю, яку я любитиму і пам’ятатиму завжди.

А ще Магістерська програма екуменічних наук – це великі можливості та перспективи. Навіть, якщо точно знаєш, що у подальшій професійній діяльності ці безцінні знання тобі жодним чином не знадобляться – відмовляти собі у цьому задоволенні не варто. МПЕН дав мені довгоочікуваний поштовх у життя, озброївши глибокими знаннями релігії, філософії, історії Церкви, іноземних мов, які мені стають у нагоді щодня. Мабуть, зайвим буде згадувати, що вперше я перетнула кордон та побачила світ саме завдяки Інституту екуменічних студій.

Навчання у МПЕН – це зовсім інша реальність, відмінна від будь-яких інших студій в українських вишах. Там дають дещо більше, ніж теоретичні знання – можливість пізнати та полюбити не лише навколишній світ із його розбіжностями та суперечностями, але й самого себе!

Надія Вовк - випускниця МПЕН - Магістерської програми екуменічних наук Інституту екуменічних студій

Усі відгуки студентів тут