Мови

 

"МПЕН відкриває чудові можливості для самореалізації власних творчих задумів" - Ігор Сенечко

Перш за все, навчання на МПЕН - це надзвичайно цікавий та абсолютно новий курс вивчення людини у її взаємозв`язку із суспільством та церквою, про що не дізнаєшся ні в книжках, ні в інтернеті. МПЕН відкриває чудові можливості для самореалізації власних творчих задумів і самовдосконалення. Між студентами та викладачами (працівниками) програми завжди присутня взаємоповага та взаємодопомога, що є додатковим стимулом до знань. Інтеректавний виклад матеріалу, часто у формі дискусій та розмов із залученням сучасних комп`ютерних технологій значно покращує розуміння тематики кожного курсу. Тобто відчутна західна модель освітнього процесу, котру мало де віднайдеш в українському виші.

Зрештою, МПЕН - це хороша нагода значно покращити свої знання із найпоширеніших іноземних мов. Тут ви знайдете осередок творчих і життєрадісних колег, що допоможе змінити твоє життя на краще)

Навчання на МПЕН - це шанс відкрити невідоме досі, пізнати глибше свою ідентичність і розширити власний світогляд) Організація щорічних волонтерських поїздок за кордон - цьому яскраве підтвердження!

Дякую УКУ за МПЕН!

Ігор Сенечко студент МПЕН - Магістерської програми екуменічних наук Інституту екуменічних студій.

 

Усі відгуки студентів тут