Мови

 

Студенти ІЕС відрізняються від студентів з Європи та США і мають більш глибокі знання

Перш за все, я хотів би подякувати Вам за гостинність, з якою мене було зустріто під час прочитання моїх лекцій в Інституті екуменічних студій у Львові. Рівень студентів Інституту дуже високий. У нас були різноманітні та глибокі обговорення, що означає, що вони були зацікавлені темою. Я міг би сказати, що вони відрізняються від студентів з Європи та США, а стосовно богословських знань, розуміння духовних речей і релігійного життя Ваші студенти мають більш глибокі знання.

Це був мій перший візит до Львова та України. У мене була можливість дізнатися безпосередньо про православну та греко-католицьку церкви в Україні, звичайно, через п. Стефана Люпсака, перекладача з української на румунську. Львів це особливе місто, тут справжнє поєднання різних культур і симфонія різноманітних конфесій та релігій. Я побачив зміцнілу самобутність і яскраві свідчення Християнської віри. Так багато церков ... і всі відкриті, з віруючими людьми всередині, котрі відвідують щоденні богослужіння. Наскільки іншою є ситуація церков на Заході, де більшість з них закриті, продані або здані в оренду під різні види діяльності, тому я відчував себе в церквах Львова наче вдома.

З повагою,

Др. Міхай Йордаке

Довідка:

Др. Міхай Йордаке вивчав православне богослов'я в Бухаресті. Нещодавно він отримав докторський ступінь від кафедри ЮНЕСКО Бухарестського університету. Тема його дисертації: «Концепція свободи на прикладі Емілії Бруннер, Карла Барта і Рудольфа Бультмана. Православна оцінка". Крім того, він навчався на факультеті теології в Базельському університеті в 2004-2006 рр.. Висвячений в сан диякона в 2001 році і на священика - 2007 році. Він служив в якості радника з екуменічних питань і особистого секретаря патріарха Румунської православної церкви, Блаженнішого Феоктиста і теперішнього патріарха Блаженнішого Даниїла. Тепер Др. Міхай Йордаке очолює культурний та соціальний центр ADORNO у Бухаресті, який опікується дітьми, молоддю та бідними верствами населення.