Languages

 

"Єдинбург 2010" починається з молитви, прослави та роздумів

2010-06-04 11:45

«Единбург 2010» розпочався християнськими піснями та гімнами зі всього світу, що змішувалися з місцевим пронизливим звуком волинки. До початку конференції уже було зареєстровано 297 делегатів із 60 країн світу та долучилося понад 100 додаткових відвідувачів та співробітників Единбурзького університету.

«Едінбург 2010» на тему "Бачивши Христа сьогодні" вітає християн з різних традицій: протестантів, православних, католиків, англіканів, євангелістів і п'ятидесятників. Це привід, щоб показати історію віри протягом минулого століття, і дивитися в майбутнє світового християнства.

У середу ввечері, 2 червня, виголосили вступне представники місцевих організацій-спонсорів: Единбурзького університету, Церкви Шотландії, Дії Церков разом в Шотландії (ACTS), Римсько-Католицька Церкви, Шотландії Євангельського Альянсу, а також генеральної ради «Единбурга 2010».

Під час відкриття молитви на наступний ранок, роздуми були запропоновані лідерами двох міжнародних спонсорів конференції: Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) і Всесвітнього Євангельського Альянсу (WEA).

Преподобний д-р Олаф Твейт, генеральний секретар Всесвітньої Ради Церков, підтвердив, що "місія і єдність мусять бути разом. Бути у Христі, щоб свідок разом з Христом. "Учнівство За його словами, вимоги про проголошення Христа розп'ятого і воскреслого для порятунку людини:" Це значить, що якщо свідчити про Христа, повинна бути місія руху хреста. Це означає, що якщо є бажання бути єдині у Христі, повинен бути екуменічній рух хреста. Ніхто не потребує triumphalistic рухів".

Преподобний д-р Джефф Таннікліфф, міжнародний директор WEA, попередив, що, незважаючи на успіхи минулого сторіччя "немає куточка світу, де місія церкви закінчено. Боже покликання на всю церкву, щоб ухвалити всі Євангеліє всьому світу, і цей заклик приходить знову до нас у кожному поколінні.

"Деякі люди до сих пір не чули Євангеліє Христа, - пояснив він, - у той час як у деяких інших регіонах, включаючи Європу "знову євангелізація вкрай необхідна".

Відзначаючи обіцянку богословських розмов серед євангелістів, православних, католиків та членів церков ВРЦ, Таннікліфф визнав, що "було багато речей, які розділені різними потоками церкви». «Але я сподіваюся, що ми можемо слухати один до одного з любов'ю і повагою, будувати мости, а не створювати прірви, молитися разом, разом вчитися, знайти нових друзів. " - підсумував преподобний д-р Джефф Таннікліфф.

За інформацією "Єдинбург 2010"