Мови

 

Акція "Святий Миколай мандрує Україною" об’єднала християнські Церкви

2008-11-25 17:15

Зараз організатори заходу очікують на відповідь від єрархів Римо-Католицької Церкви в Україні, Української Автокефальної Православної Церкви та Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

Уже втретє поспіль Святому Миколаю вдається об’єднати мирян та духовенство різних християнських конфесій в Україні заради дітей. Адже у межах акції діти-сироти, неповносправні та діти з малозабезпечених сімей у 24 областях України та АР Крим отримають подарунки до Дня Святого Миколая, який в Україні відзначають традиційно 19 грудня.

За словами Тараса Яценка, координатора Всеукраїнської екуменічної благочинної акції "Святий Миколай мандрує Україною", власне цьогоріч акцент ставиться на здатності акції єднати надзвичайно різних людей, зокрема різних за конфесійною приналежністю, місцем проживання та мовою спілкування, статусом та матеріальним становищем. Усіх їх вдається об’єднати, щоб зробити добру справу для найменших, однак найбільш потребуючих громадян України.

Нагадаємо, що Всеукраїнська екуменічна благочинна акція "Святий Миколай мандрує Україною" полягає в організації збору солодощів, іграшок, одягу, книжок, канцтоварів та коштів на подарунки від Святого Миколая, які будуть передані потребуючим дітям. Так, у 2006 році понад шість тисяч дітей по всій Україні отримали подарунки та персональні листи від Святого Миколая, у 2007 році - понад шістнадцять тисяч. Цього року організатори акції планують охопити вже двадцять тисяч дітлахів.

Організатори закликають усіх людей доброї волі допомогти Святому Миколаю прийти до кожної потребуючої дитини, долучившись до акції у своєму регіоні - телефон "гарячої лінії": 8 050 101 00 60; e-mail: info@sn.org.ua; поштова адреса: а/с 5903, м. Львів 79054; веб-сторінка: www.sn.org.ua.

Організатори акції: Молодіжна християнська організація "Витанія", Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000", Благодійний Фонд "Товариство "Приятелі дітей", Спілка Української Молоді в Україні.

Співорганізатори: НСОУ "Пласт", Форум молодих лідерів України, ГО "Християнська Україна", МХТ "Діти Христа", , Молодіжна організація "Анастасіс" (м. Херсон), ХОМГО "Думка" та ХМГО "Краяни" (м. Харків), Благодійний фонд "Майбутнє сиріт" (м. Тернопіль), Благодійний фонд "Щаслива дитина" (м. Запоріжжя), Молодіжна християнська спільнота "Світло Христа", Фундація регіональних ініціатив (м. Миколаїв), Центральноукраїнський центр громадських ініціатив, YMCA-Україна, ЛММГО "Євроклуб".