Мови

 

Президія Конференції Європейських Церков зустрічається у Брюсселі 13-16 травня

2008-05-17 16:30

Він складається з Президента, Преп. Жан-Арнольд де Клермон, замісника Віце-президента Дін Маргарет Айсберґ і семи членів Центрального комітету.

Президіум заслухає повідомлення стосовно недавньої та майбутньої діяльності КЄЦ від Генерального секретаря, Преп. Коліна Вілльямса, и його різних сфер діяльності: Комісія Церква і Суспільсьво, котра має до діла з Європейськими справами; богословська комісія Церква в Діалозі, і Церковна Комісія зі справ Мігрантів в Європі (CCME), незалежна інституція, котра завершить своє злиття з КЄЦ впродовж 2008 року.

Президіум буде також контролювати приготування до 13-ї Асамблеї КЄЦ, що буде проходити в Ліоні, Франція, з 15 по 21 червня 2009.

Окрема сесія, що пройде 14 травня, буде присвячена взаємовідносинам Церквей з Європейськими Установами. Ця сесія буде мати справу понадусе з потенціальними шляхами та засобами втілення арт. 17 Ліссабонських Угод щодо "відкритого, прозорого і регулярного діалогу" між ЄС та релігійними спільнотами.
Предъявителями будет г. Марио Мауро, Вице-президент Европейского парламента, Фирнов десяти кубометров г. Хорхе Сисара, от Группы европейских Советников Политики европейской Комиссии, и Дрса Лоренса Ходжебринка, автор исследования Церкви и Общества предмета. Доповідачами будуть, п. Маріо Мауро, Віце-Президент Європейського Парламенту, п. Хорхе Сезар дас Невес, від Групи Радників Європейської стратегії Європейської Комісії, та д-р Лоренс Хоґенбрінк.

"Наш Президіум, що матиме зустріч у Брюселі," заявив Преп. Колін Вільямс, "поможе нам наблизитися до підготовки всіх численних проблем відносно нашого спільного життя в КЄЦ, которе ми повинні розглянути у ході підготовки до нашої Зустрічі. Я радий також, що той факт, що ми зустрічаємося в Брюселі, дасть нам можливість роздумувати над взаємовідносинами між Церквами Європи і європейськими Установами".

http://www.cec-kek.org/content/pr-cq0828e.shtml