Мови

 

У Києві молилися за єдність християн-військовослужбовців

2008-01-22 14:45

Міністерства внутрішніх справ України, Внутрішніх військ України та Державної прикордонної служби України. У молитві також взяли участь близько двохсот військовослужбовців військових частин м. Києва.

Молитва відбувалася в Свято-Покровському храмі Української Православної Церкви Київського Патріархату. Молебень очолили Преосвященний Владика Діонісій (Ляхович), Куріальний єпископ, і о. Димитрій Садовяк, настоятель Свято-Покровського храму. З ними співслужили священики УГКЦ та УПЦ КП.

Зі словом до учасників звернувся референт Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України о. Любомир Яворський. Він зазначив, що ще зовсім недавно наші попередні покоління військових не мали можливості виявляти у молитві свою любов до Бога, а сьогодні духовенство різних конфесій спільно молиться з військовими різних формувань за єдність християн-військовослужбовців. «Сьогодні в наших руках наймогутніша зброя для досягнення єдності – це молитва», – наголосив о. Любомир. Вкінці настоятель храму щиро подякував усім учасникам молитви та побажав усім «Многая літа».

Сьогодні, 22 січня 2008 року, о 18.00 молитовну естафету в рамках Тижня молитов приймає Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського (вул. Якіра, 13). Проповідь виголосить священик Адам Добжинський, РКЦ в Україні.

Департамент інформації УГКЦ

http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;6285/