Мови

 

В Україні розпочався Тиждень молитов за єдність християн

2008-01-21 14:30

З Предстоятелем УГКЦ у спільній молитві взяли участь: Архиєпископ Іван Юркович, Апостольський нунцій в Україні, Владика Діонісій (Ляхович), Куріальний єпископ (УГКЦ), Владика Віталій Скомаровський, Єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії (РКЦ в Україні), духовенство Римо-Католицької Церкви, зокрема представники із Кракова та Варшави та священики УГКЦ. Слово до зібраних людей сказав єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. Він зокрема наголосив на важливості молитви у нашому житті і особливо підкреслив, що всі ми йдемо і заносимо свої молитви до одного Господа Ісуса Христа.

Після проповіді представники різних конфесій зачитали молитви, підготовані Світовою радою Церков і Папською радою для справ єдності між християнами. На завершення слово мав Блаженніший Любомир. Глава УГКЦ, дякуючи учасникам молитви, наголосив, що молитва є найпотужнішим і дієвим засобом у справі повернення християн до первісної єдності. Відтак промовець запросив усіх учасників до спільної молитви, якої навчив нас Ісус Христос: «Отче наш…». Тоді всі спільно помолилися Господню молитву.

«Ми дуже раді, що відбулося відкриття Тижня молитов у нашій Церкві. Маємо надію, що це дасть поштовх для спільної молитви не тільки цього тижні, а й на весь рік. Особисто радіємо, що послідовники Христа, молячись спільно, показують світові, що християнство має силу і бажання працювати для єдності Церков та разом свідчити приналежність до одного і того самого Бога», – у коментарі для Департаменту інформації розповів д-р Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами.

http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;6282/