Мови

 

Екуменізм є центральним пунктом для року присвяченого Св. Павлу

2008-01-21 16:00

 

28 червня минулого року Папа Бенедикт об’явив рік, присвячений Св. Павлу, починаючи його від цього дня і до 29 червня 2009 року. Він сказав, що цей рік, котрий позначає 2000-ліття від народження святого, повинен бути використаний для більш гідної оцінки Апостола Народів і його проектів поширення Християнської віри та єдності між віруючими.

На брифінгу 21 січня Кардинал Андреа Кордео Ланца ді Монтедземоло накреслив плани на рік Св. Павла. Італійський кардинал є протопресвітером Римської базиліки Св. Павла за Мурами, котра буде центром багатьох подій, пов’язаних з цим святкуванням.

Кардинал Андреа Кордео Ланца ді Монтедземоло об’явив, що каплиця всередині базиліки Св. Павла за Мурами, котра на даний час використовується як баптистерій, буде перетвореною на екуменічну каплицю, "призначену служити місцем, котре буде запропоноване нашим Християнським братам як особливе місце для молитви, чи то суто для їхніх груп,... чи разом з Католиками, без служіння Таїнств." Протопресвітер базиліки продовжив, що він буде просити лідерів інших Християнських конфесій долучитися до святкування Павлового року. Італійська щоденна газета La Repubblica повідомила, що кардинал надіслав запрошення Патріарху Російської Православної Церкви Алексію ІІ взяти участь у церемонії відкриття 28 червня.

Програма року включатиме культурні та пасторальні ініціативи, заохочуючи усіх Християн до перечитання листів Св. Павла і до прощ до могили Апостола чи до багатьох місць, пов’язаних з його місійними подорожами.

http://www.cwnews.com/news/viewstory.cfm?recnum=56079