Мови

 

Президент Папської Ради сприяння єдності християн, кардинал Вальтер Каспер, у Києві

2007-12-07 13:00

Вчора кардинал Каспер зустрінувся з Главою УГКЦ, Блаженнішим Любомиром Гузаром. У програму п’ятниці, 7 грудня, включено відвідини Києво-Печерської Лаври, зустріч з митрополитом Володимиром Сабоданом, предстоятелем української православної Церкви Московського Патріархату, вручення Почесного докторату honoris causa Національного університету «Києво-Могилянська академія» та інавґураційна лекція кардинала Каспера «Церква – шлях до повного сопричастя».

Вранці 8 грудня, голова Папської Ради сприяння єдності християн візьме участь у благословенні екуменічного Центру Святого Климента, а пополудні в інституті святого Томи Аквінського відбудеться презентація українського перекладу його книги «Шлях духовного екуменізму». У програмі вступне слово Ігоря Шабана, голови Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами, доповідь о. Івана Дацка, президента Інституту екуменічних студій при Українському Католицькому Університеті у Львові, слово кардинала Каспера та виступ Глави УГКЦ, Блаженнішого Любомира Гузара. Також буде відзначена 15-та річниця заснування Інституту релігійних наук імені св. Томи Аквінського у Києві.

У неділю, 9 грудня, кардинал Каспер відвідає греко-католицький катедральний собор Воскресіння Христового у Києві та відправить Божественну Літургію в римо-католицькому співкатедальному соборі св. Олександра.

Німецький кардинал Вальтер Каспер очолює Папську Раду сприяння єдності християн з 2001 року. Він належить до найвизначніших богословів сучасності, є автором багатьох богословських видань. Українською мовою вже видана його монографія «Ісус Христос», а тепер виходить у світ друга книга «Шлях духовного екуменізму».

 

http://www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=172289