Мови

 

VII щорічна конференція «Успенські читання»

2007-09-23 12:45

Її офіційна назва – «Дружба: її форми, випробування і дари». 23 вересня на пленарному засіданні у актовому залі Київської Духовної Академії (УПЦ) було заслухано доповіді: Митрополита Мінського і Слуцького Філарета «Донька простоти та довір’я», священика Володимира Зелінського (Константинопольський Патріархат) «Дружба як духівництво» та протоієрея Михаїла Аксьонова-Меєрсона «Я назвав вас друзями».

Зі словом вітання до учасників конференції звернулися ректор Київської Духовної Академії єпископ Бориспільський Антоній та Апостольський нунцій в Україні Іван Юркович. Центральною подією пленарного засідання став виступ о. Михаїла Аксьонова-Меєрсона, православного священика з Америки, що продемонстрував дивовижну гуманітарну та богословську ерудицію.

24 вересня у Національному заповідникові «Софія Київська» відбувся круглий стіл «Дружній етос, мудрість та гумор». Того ж дня на попередньому засіданні у актовому залі КДА було заслухано доповіді католицького дослідника ігумена Михаїла Ван-Пайреса (Бельгія) «Дружба св. Йоана Золотоустого зі св. Олімпіадою».

25 вересня конференція переміститься до стін НУ «Києво-Могилянська академія» (корп. 1, к.301). Буде заслухано доповіді низки католицьких дослідників, зокрема, Ізабеллі де Андіа (Париж), о. Антонія Ламбрехтса (Бельгія), Катажини Переяра (Варшава) та Марека Кіта (Краків). Організатором конференції виступає Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур» (директор - Костянтин Сігов) спільно з низкою релігійних та наукових інституцій.

За матеріалами: http://www.pomisna.com.ua/article.php?articleId=146&lang=ua