Мови

 

У Львові почав функціонувати екуменічний проект «Оранта»

2007-07-25 12:30

На ньому йшлося про те, що у Львові вперше розробили екуменічний проект «Оранта» у вигляді суспільно-релігійного молодіжного інтернет-видання. Як повідомила літературний редактор видання «Оранта» Тетяна Хомик, у виданні планують розміщувати матеріали як на релігійну, так і на культурну, історичну, психологічну тематику, а також інформацію для туристів. Про це повідомляє «Західна інформаційна корпорація».

За словами Тетяни Хомик, газета створена не лише для духовних осіб чи певної вузькоконфесійної спільноти, а для усіх молодих людей, яких цікавлять найрізноманітніші теми. Сайт, за задумом організаторів, має стати своєрідним діалогом між відвідувачами. Тому редакція «Оранти» запрошує усіх, хто бажає, спробувати себе в ролі авторів газети.

Наразі на сайті www.oranta.lviv.ua можна прочитати інтерв’ю з членами молодіжного руху «За життя» та матеріал про найстарший храм Львова – церкву святого Миколая Чудотворця, яку заснував Данило Галицький. Найближчим часом там з’явиться інформація про Свірзький замок, Манявський скит тощо.

Як наголосив головний редактор «Оранти» Михайло Дулька у коментарі для «ZAXID.net», «сегмент суспільно-релігійної тематики зараз є незаповненим і наша газета покликана заповнити цю нішу».

Окрім того, ініціатори видання мають намір заснувати і громадську організацію. Адже у такому випадку вони матимуть змогу на конкурсній основі отримувати фінансову підтримку від міської влади.

Зараз Львівська міськрада підтримала цей проект лише інформаційно. Як повідомив начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Юрій Наконечний, якщо на основі цього екуменічного проекту з’явиться громадська організація, і сам проект буде цікавим для читачів, то «Оранта» має всі шанси розраховувати на фінансову підтримку з боку Львівської міської ради.

• http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=93739

• http://www.zaxid.net/newsua/2007/7/25/140420/