Мови

 

Молодіжна всесвітня зустріч Тезе цього року відбудеться також і онлайн

2020-12-28 10:15

Європейська молодіжна зустріч Паломництво довіри відбуватиметься в Тезе (Франція) з 27 грудня 2020 по 1 січня 2021. До цієї зустріч можна долучитися онлайн як зі своєю групою, так і індивідуально.

Як повідомляє офіційний сайт Taizé, першим способом взяти участь у цій зустрічі було б зібратися з кількома іншими людьми у вашому місті чи селі. Ви можете зробити це різними способами: вибрати місце, де провести п’ять днів разом, або збиратися протягом дня, живучи вдома, або зустрітися лише на один день. Пропонована програма включатиме онлайн трансляцію з Тезе, загальні молитви та семінари, а також пропозиції, адаптовані з матеріалу, який буде опублікований в Інтернеті на початку грудня - біблійні тексти та запитання для груп обміну, а також Повідомлення брата Алоїса на 2021 рік.

Щоб час від часу отримувати новини про підготовку, ви можете зареєструвати свою місцеву ініціативу через цю форму.

Для тих, хто не може взяти участь у зборах разом з іншими, ви можете зробити це індивідуально. Інтернет-програма включатиме такі елементи: загальні молитви, роздуми про Біблію, обмін в Інтернеті з іншими молодими людьми, семінари. Для участі в малих групах обміну в Інтернеті молоді люди у віці 18-35 років повинні зареєструватися до 20 грудня на цій конкретній платформі.

Довідка: міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії, вже понад 30 років організовує Різдвяні Зустрічі, які зазвичай відбуваються в одному із великих європейських міст із 28 грудня по 1 січня, у проміжку між Різдвом згідно григоріанського та юліанського календаря. Кожен рік десятки тисяч молодих людей беруть участь у цих зустрічах, які готуються зусиллями тисяч волонтерів, місцевих парафій та родин міста-організатора. Цього року, у зв’язку із пандемією Covid 19, участь у заході значно обмежена, основний акцент буде ставитися на онлайн трансляціях.