Мови

 

Сьогодні – перша річниця інтронізації Митрополита Епіфанія

2020-02-03 13:30

Сьогодні перша річниця інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія. Також він сьогодні святкує 41-й День Народження.

 3 лютого 2019 року, у Софії Київській, під час Божественної Літургії відбулася інтронізація Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія. 

Сьогодні, 3 лютого 2020 року, на офіційній фб-сторінці Митрополита Епіфанія з’явилося таке повідомлення:

“Рік тому, в день 40-річчя, я отримав найвідповідальніше покликання – бути Предстоятелем автокефальної, помісної Української Православної Церкви.

Минув рік. Він, дійсно, був непростим та повним різноманітних викликів і для мене як очільника помісної Православної Церкви України, і для всіх архієреїв та духовенства, для повноти Церкви, для цілого суспільства. Але з Божою допомогою ми ці виклики долаємо і рухаємося вперед, зумівши зберегти нашу єдність. Адже головне, що нас об’єднує – це бажання йти разом дорогою правди і добра, прагнення не розділяти чи відбирати, а здобувати справедливий мир і захищати те, що дане нам Господом – життя, право вибору, свободу, Батьківщину”. 

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року, у Софії Київській, відбувся Об’єднавчий церковний собор. 6 січня Митрополит Епіфаній отримав Томос про автокефалію Православної церкви України з рук Вселенського патріарха Варфоломія.

 

Духовна велич Львова: https://velychlviv.com/sogodni-persha-richnytsya-intronizatsiyi-mytropolyta-epifaniya/