Мови

 

Глава УГКЦ узяв участь у спільній молитві за жертв Голодомору

2019-11-25 10:30

У церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні також взяли участь Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, представники дипломатичного корпусу та інші офіційні особи, які скорботною ходою пройшли до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» на території Національного музею Голодомору-геноциду в Києві.

Біля меморіального знаку «Свіча пам’яті» предстоятелі Українських Церков спільно помолилися Панахиду за померлими від голоду в 1932-1933 роках.

У своєму слові Президент України Володимир Зеленський наголосив, що Голодомор – трагедія, якої нормальна людина не побажає навіть своїм ворогам.

По завершенні молитви та виступу Президент оголосив загальнонаціональну хвилину мовчання, після якої розпочалася всеукраїнська акція «Запали свічку».

Як ми повідомляли, у своєму слові до Дня пам’яті жертв Голодомору Блаженніший Святослав зазначив, що у цей день нас переповнюють дуже глибокі почуття. «Найперше – почуття болю за мільйонами невинно убієнних дітей, жінок, старших, тих, які померли з голоду на найродючішій у Європі, чорній українській землі. Також нас переповнюють почуття вдячності до всіх, хто пам'ятає, хто молиться, хто солідарний з українським народом і хто визнає та співчуває нашому болю», − зазначив Глава УГКЦ.

Фото: Роман Малко

Джерело. Інформаційний ресурс УГКЦ http://news.ugcc.ua/photo/glava_ugkts_uzyav_uchast_u_sp%D1%96ln%D1%96y_molitv%D1%96_za_zhertv_golodomoru_87997.html?fbclid=IwAR1tMSotCgI6cbPCdKv2db1so8DkSV2J62utpnQG0tiKYYlLMUSf0rreG8c