Мови

 

МІЖНАРОДНА МІШАНА КОМІСІЯ З БОГОСЛОВСЬКОГО ДІАЛОГУ МІЖ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ТА ПРАВОСЛАВНОЮ ЦЕРКВОЮ

2018-11-19 08:15

КОМЮНІКЕ

Координаційний комітет Міжнародної  Мішаної комісія з богословського діалогу між Римо-Католицькою Церквою та Православною Церквою, за спів-головування Кардинала Курта Коха, Президента Папської ради зі сприяння єдності християн, та Архиєпископа Тельміського Йова (Гечі), Константинопольський Патріархат, зустрілисяя 13-17 листопада 2018 р. у Монастирі Бозе (Італія).

Присутніми на зустрічі були десять католицьких представників і девять православних від різних Церков. Членів Комітету гостинно прийняла Чернеча Спільнота з Бозе. Під час відкриття зустрічі Засновник спільноти, Брат Енцо Б’янкі та Пріор, Брат Лучяно Манікарді привітали учасників і запевнили у молитовній та практичній підтримці з боку спільноти праці Комітету.

Комітет досліджував робочу версію тексту під назвою "Примат і Синодальність у Другому тисячолітті та сьогодні", який приготувала мішана підкомісія. Координаційний комітет дасть свою оцінку відредагованій версії робочого тексту на своїй наступній зустрічі, котра запланована на листопад 2019 року. 

Прес-центр Інституту екуменічних студій УКУ