Мови

 

СТАРТ ВІД ЗАВТРА: ХІ ЕКУМЕНІЧНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧЕКАЄ на ЛЬВІВ’ЯН

2018-10-02 15:00

Сьогоднi, 2 жовтня, у малій сесійній залі Львівської міської ради  відбулась  прес-конференція, присвячена старту ХІ Екуменічного соціального тижня. Цьогоріч  він від у Львові з 3 по 6 жовтня. Організатори  Всеукраїнського суспільного форуму розкрили основні деталі цієї події.

 Зокрема, координатор проекту «Екуменічний соціальний тиждень» Інституту екуменічних студій УКУ  Оксана Іленьків  розповіла про ключові події,  зустрічі та презентації, які відбуватимуться  в межах  Екуменічного соціального тижня. Зокрема вона наголосила на останньому дні форуму: «6 жовтня – найцікавіший день в нашому проекті. Він буде дуже насиченим. Оскільки там  буде Майданчик здорової молоді, де будуть присутні  громадські організації. Зокрема, Пласт, який готує надзвичайно цікавий квест. А ще там будуть проводитися майстер-класи з гончарства,  малювання на склі, миловаріння». Завершальним акордом цього дня буде  виступ Оксани Мухи, IVAN NAVI та Наталки Бучинської та спільна молитва у дусі Тезе.

 Представник від Львівської міської ради, редактор  інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»  Юліана Лавриш додала, що Екуменічний соціальний тиждень є знаковою подією для міста. За її словами, «Львів – місто поліконфесійне, полірелігійне, і тут важливо підтримувати цей екуменічний діалог між різними конфесіями і міжрелігійний діалог, зокрема, між різними релігійними ілюмінаціями».  Тому закликала всіх долучатись до обговорень та дискусій, які відбудуться в межах форуму.

 Президент Інституту екуменічних студій УКУ о. Іван Дацько розповів,  що головною темою цьогорічного форуму буде «Молодь. Віра. Покликання». Він зазначив, що тема ця зовсім невипадкова. «Молодь – то є завтра. І від молодих людей ми очікуємо віри та покликання.»

Він радо запросив усіх долучатись до подій, дискусій та обговорень, які відбудуться під час Форуму. Зокрема, він наголосив на відвідинах презентації книжки Клауса Шатца «Загальні собори – віхи історії церкви», яка відбудеться  5 жовтня, пятниця, о 15:00. А також згадав про (подія в ІІ сесії – не можу в програмі її знайти).

 Начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи Львівської обласної державної адміністрації  Леся Корнат подякувала організаторам за вибір вдалої та актуальної теми, яка порушує та поєднує такі важливі питання для обговорення.  І також  запросила всіх відвідати Майданчик здорової  молоді: «Після днів, насичених  дискусіями, важливими та  непростими питаннями, у  кожного буде можливість побачити досягнення молоді і в царині культури».

 Запрошуємо до долучатися до Форуму. Нагадуємо, що участь в усіх заходах Форуму безкоштовна.

Деталі на сайті - http://esweek.org.ua/ua/

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Прес-служба ХІ Екуменічного соціального тижня 

Фото - Прес-служба ЛМР та Романа Байди