Мови

 

Молимось за Україну піснями: у столиці відбувся концерт духовної та народної музики

2017-06-30 13:30

 

Захід проводився в межах 10 Екуменічного соціального тижня «Гідність–Служіння–Солідарність: на шляху оновлення країни».

Вела концерт Заслужена артистка України – Наталія Бучинська. Після подячних слів для співорганізаторів, було вшановано хвилиною мовчання Верховного архиєпископа УГКЦ, Блаженнійшого Любомира Гузара.

Опісля з привітальним словом до гостей концерту звернувся Блаженнійший Святослав Шевчук. Він подякував Інституту екуменічних студій УКУ як організаторам Екуменічного соціального тижня за те, що Форум такого масштабу тепер проводиться і в столиці - епіцентрі сучасних процесів оновлення держави. «Ми раді вітати не просто у Києві, а у серці УГКЦ, в патріаршому соборі Воскресіння Христового. Завдяки цій ініціативі – Екуменічному соціальному тижню, Церква є єдиним серцем і устами разом з іншими з представниками інших християнських конфесій, починає виконувати свою дуже важливу місію в сучасному оновлені України. Христос казав – ви є сіль землі, християни України. Саме у Києві своїм соціальним вченням, ви починаєте  давати смак українському суспільству, надаючи йому нового імпульсу», - зазначив Блаженнійший.

Після привітального слова на сцені виступили Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. І. Майбороди,  Муніципальна  академічна чоловіча хорова капела ім. Л. М. Ревуцького та Академічний камерний хор «Хрещатик».

 

Прес-центр Х Екуменічного соціального тижня