Мови

 

Представники всіх християнських конфесій в Україні молилися за єдність Церкви та «український Маріуполь»

2015-01-27 14:00

Під час Молебню спільно молилися: Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольській нунцій в Україні, монсеньйор Пйотр Тарнавскі, секретар Апостольської нунціатури в Україні, священики латинського обряду, представник Вірменської Апостольської Церкви, представники всіх Православних Церков України, представники протестантських Церков: Лютеранської, Англіканської, Церкви Християн Віри Євангельської.

Проповідь виголосив владика Євстратій (Зоря), Архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

«Кожна людина в чомусь помиляється, один Бог є непомильним. Кожна людина в чомусь не знає повноти, але коли людина має відкрите серце, то Бог доповнює те, чого кожному з нас людською силою і людським розумом не вистачає. Дає ту воду живу, яку людина споживаючи, не потребує нічого іншого. І ми, як християни, молячись за єдність, найбільше маємо дбати за ту відкритість серця до Божого слова і Божого одкровення» – наголосив владика Євстратій.

Наприкінці молебню Глава УГКЦ подякував усім за присутність і Боже Слово,  скероване до всіх та висловив слова співчуття від імені УГКЦ усім маріупольцям і закликав помолитися «за український Маріуполь, за тих, хто терпить, за вічний упокій невинно убієнних, за терпіння, кров і сльози поранених та їхні сім’ї».

«Помолімося молитвою, яку нас навчив сам Господь і яку моляться всі християни, незалежно від конфесій. Нехай ця екуменічна молитва лунає за тих, хто невинно терпить», – промовив Глава УГКЦ і разом із усіма представниками християнських Церков України помолився молитву «Отче наш».

Духовна велич Львова