Мови

 

У Соборі Св. Юра відбулася екуменічна молитва Тезе для молоді м. Львова

2014-12-08 15:15

Нагадаємо, що організаторами зустрічі є молодь м. Львова за сприянням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ. Участь у молитві рівно ж взяла спільнота ЛМГО «Українська молодь - Христові».

Молодь молилась за мир і спокій в Україні, за військових, котрі захищають нашу Батьківщину, в особистих наміреннях. Звучали духовні пісні у стилі Тезе на прославу Господа.

Після молитви присутні почули звернення до молоді, яке зачитав Преосвященний Владика Венедикт, та поставили запитання, які нащодень турбують молодих людей у сучасних обставинах України.

Про випадковість та закономірність пережитого постмайданівського часу, про зміну нашої свідомості та особистості Владика висловився як про результат тих подій, які ми пережили в минулому і наголосив на потребі єдності та взаємної солідарності, незважаючи на різниці, які нерідко розділяють людей між собою. «Будьмо щирими: не є легко любити людей, бо вони усі різні, однак ми, взаємно впливаючи одне на одного, потребуємо одне одного». - зазначив Владика Венедикт. 

Про враження від зустрічі коротко і влучно висловилась одна з учасниць: «Це було всього лише якихось 60 хвилин – а стільки розуміння і одкровення».

За матеріалами Католицький оглядач