Мови

 

Парагвай: спільна заява католицького єпсикопату та протестантів

2014-06-03 17:15

Підписанти підкреслюють, що після зустрічі вони очікують висновку, в якому наголошуватиметься людська гідність, закорінена в любові, справедливості й істині. Проте, для того, щоб так сталося, потрібно подолати всі ідеології, що порушують гідність людини.

Духовенство чітко висловлюється за наголошення ролі сім'ї як основного осередку суспільства. Також вони виступають в обороні шлюбу як союзу чоловіка і жінки, закликаючи забезпечити його захист. Підписанти звертають увагу, що становище сім'ї зараз критичне, і не лише у Парагваї, але і в інших країнах Америки та по всьому світу. "Ми чітко вимагаємо поважати право на життя від моменту зачаття в утробі матері до природної смерті. Ми докладемо всіх зусиль, аби захищати життя у всіх судових залах правовим шляхом. Так само ми захищатимемо етичні та моральні цінності, а також довкілля, що є нашим головним обов'язком" , – йдеться в заяві.

Представники Церков також закликають, аби всіма можливими засобами протидіяти виявам насильства, таким як викрадення та катування. У тексті міститься посилання на складну соціальну ситуацію. "Ми сподіваємося на прийняття рішень щодо пом'якшення проявів бідності та нерівності, з якими стикається на нашому континенті так багато чоловіків і жінок, а також дітей, молоді та людей похилого віку. Кожна людина, особливо діти та молоді люди повинні мати доступ до якісної освіти, безкоштовної медичної допомоги, житла, гідної роботи, всебічного розвитку своїх здібностей та можливості конкретного використання належних їм прав", – написали католицькі єпископи та протестантські пастори Парагваю у спільній заяві.

Католицький оглядач