Мови

 

Підсумки міжрелігійного діалогу за останні п’ять років

2013-11-28 09:45

Ця тема вивчається членами та радниками Ради як із загального погляду, тобто як питання ролі релігії у громадянському суспільстві, так і з досвіду різних релігійних спільнот у суспільствах, де більшість становлять мусульмани.

Глава дикастерію кардинал Жан-Луї Торан підбив підсумки роботи Ради за останні п’ять років.

«Упродовж останніх п’яти років, — розповів Радіо Ватикану кардинал Торан, — ми старалися насамперед пізнати реальність міжрелігійного діалогу в світі. Для цього я багато подорожував, зустрічався з людьми на місцях. На мене справив враження візит до Пакистану. Я там зустрів чудову спільноту християн, які йдуть до церкви для Літургію, не знаючи, чи повернуться додому. Це велике свідчення для всієї Церкви! Також на Близькому Сході віруючі, особливо єпископи і патріархи, мають велику мужність. Вони знають, що їхня місія полягає в тому, щоб свідчити на тій землі, де Бог явив себе».

Після завершення Року Віри, в контексті 50-річчя ІІ Ватиканського Собору, Пленарна зустріч стала слушною нагодою, щоб призадуматися над актуальним станом міжрелігійного діалогу в різних частинах світу, поглибити тему того, якою має бути роль християнської спільноти у справі покращення стосунків зі сповідниками інших релігій.

Радіо Ватикану