Мови

 

Вісім днів роздумів над нашою переміною в Христі під час тижня молитов за християнську єдність

Mon, 2012-01-23 17:15

У найближчий тиждень ми запрошені увійти глибше в нашу віру, щоб ми всі були перемінені через перемогу Господа нашого Ісуса Христа. Біблійні читання, коментарі, молитви і питання для роздумів, все це досліджує різні аспекти того, що це означає для життя християн і їхньої єдності один з одним, в і для сучасного світу. Ми почнемо з споглядання Христа, який служить, і наша мандрівка поведе нас до остаточного святкування Христого царювання, через Його хрест і воскресіння:

День Перший: Перемінені Слугою Христом Син Людський прийшов послужити (пор. Мк 10:45)

У цей день ми стикаємося з Ісусом, на дорозі до перемоги через служіння. Ми бачимо Його як того, хто «прийшов не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох.» (Марко 10:45). Отже, Церква Ісуса Христа є спільнотою, яка служить. Використання наших різноманітних дарів у спільному служінні людству робить видимою нашу єдність у Христі.

День Другий: Перемінені терпеливим очікуванням на Господа Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його. (Мт 3:15)

У цей день ми концентруємося на терпеливе очікування на Господа. Щоб домогтися яких-небудь змін, наполегливість і терпіння необхідні. Молитва до Бога за будь-які перетворення є також актом віри і довіри в його обіцянки. Таке очікування на Господа має важливе значення для всіх, хто молиться за видиму єдність Церкви цього тижня. Всі екуменічні діяльності вимагають часу, взаємної уваги та спільних дій. Ми всі покликані до співпраці з роботою Духа в єднанні християн.

День Третій: Перемінені Страждаючим Слугою Христос постраждав за нас (пор. 1 Пт 2:21)

Цей день закликає нас замислитися над стражданням Христа. Наслідуючи Христа Страждаючого Слугу, християни покликані до солідарності з усіма, хто страждає. Чим ближче ми підходимо до хреста Христа, тим ближче ми підходимо один до одного.

День четвертий: Перемінені Господньою перемогою Зла Перемагай зло добром (Рим 12:21)

Цей день забирає нас глибше до боротьби проти зла. Перемога у Христі є подоланням всього, що шкодить Божому творінню, і тримає нас окремо один від одного. В Ісусі ми покликані розділяти це нове життя, борючись з Ним проти того, що не так у нашому світі, з новою впевненістю і втіхою у тому, що добре. У наших поділах ми не можемо бути достатньо сильними, щоб подолати зло в наші часи.

День П`ятий: Перемінені миром Воскреслого Господа Ісус став посередині, та й промовляє до них: Мир вам! (Ів 20:19)

Сьогодні ми святкуємо мир Воскреслого Господа. Воскреслий є великим Переможцем над смертю і світом темряви. Він об'єднує Своїх учнів, які були паралізовані страхом. Він відкриває перед нами нові перспективи життя і діяння для Його царства, що надходить. Воскреслий Господь об'єднує і зміцнює всіх віруючих. Мир і єдність є ознаками нашого перетворення у воскресінні.

День Шостий: Перемінені непохитною Божою любов`ю Оце перемога, віра наша. (пор. 1 Ів 5:4)

У цей день ми концентруємо нашу увагу на непохитну Божу любов. Пасхальна Таємниця показує цю непохитну любов і закликає нас до нового способу віри. Ця віра долає страх і відкриває наші серця на силу Духа. Така віра закликає нас до дружби з Христом, і так само один з одним.

День Сьомий: Перемінені Добрим Пастирем Паси вівці мої (Ів 21:17)

У цей день біблійні тексти показують нам скріплювання Господом своєї пастви. Наслідуючи Доброго Пастиря, ми покликані зміцнювати один одного в Господі, а також підтримувати і зміцнювати слабких і загублених. Є один Пастир, і ми його народ.

День Восьмий: Об`єднані у царюванні Христа Переможцеві сісти Я дам на Моєму престолі зо Мною (Об 3:21)

В цей останній день нашого Тижня молитви за єдність християн ми святкуємо царювання Христа. Перемога Христа дає нам можливість заглянути в майбутнє з надією. Ця перемога долає все, що утримує нас від розділяння повноти життя з Ним і один з одним. Християни знають, що єдність серед нас це насамперед дар Божий. Це участь у славній перемозі Христа над усім, що ділить.