Мови

 

Директор ІЕС Павло Смицнюк виступатиме під час круглого столу "Туга за Правдою, яка визволяє"

Нещодавно в інтернеті оприлюднено документ ініціативної групи священнослужителів і вірян різних християнських конфесій «Туга за Правдою, яка визволяє», своєрідний маніфест української публічної теології.

В ньому викладені міркування з приводу проблеми правди і постправди в сучасному суспільстві і обговорюються глибокі питання, що охоплюють різні аспекти нашого сьогодення. Виходячи за конфесійні межі, він представляє правду як точку відліку. Якщо правда – це лише інструмент у досягненні мети, то вона дійсно є пропагандою і постправдою. Документ критикує і пропаганду, і контрпропаганду, яка часто перетворюється на свого ворога.

Про сенси, що містяться в документі, можна дізнатися, ознайомившись з ним та долучившись до його обговорення під час круглого столу 22 липня о 19:00.

Про учасників

Мирослав Маринович, колишній політв’язень, проректор Українського католицького університету і президент Інституту релігії та суспільства УКУ

Георгій Коваленко, протоієрей, ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості

Петро Балог ОР, Директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві, богослов та публіцист

Богдан Огульчанський, протоієрей, проректор з наукової роботи Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості

Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ

Модератор зустрічі: Костянтин Сігов, директор видавництва «Дух і літера»

Детальніше про подію та лінк для реєстрації на платформі ETHOS.