Мови

 

В межах проекту Інституту екуменічних студій УКУ - 13-ий Екуменічний соціальний тиждень "Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії", відбудеться Вебінар "Коли з любові до сухої трави спалимо себе"

Спікер - Андрій Сенюк, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА

Чому не можна палити суху траву?

Які наслідки весняних підпалів?

Які альтернативи утилізації сухої трави?

Андрій Сенюк зазначає - "Останнім часом спостерігаємо картину, коли через масове випалювання сухої рослинності поля та смуги вздовж автомобільних доріг занурюються у суцільні димові завіси.

З початку 2020 року зафіксовано більше 1000 !!! випадків пожеж у природному середовищі на площі 300 га. Це «рекордна» цифра за останні роки.

Задаємося питанням «Чому в XXI столітті освічена нація так недбало ставиться до рідної землі?» На Сході землю випалюють градами, а тут мешканці та власники землі так бездушно і бездумно палять рідну землю.

Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів (29 березня поблизу аеропорту у м. Львові), полігонів з відходами, через дим виникає загроза дтп. Ці пожежі ставлять під загрозу підприємства критичної інфраструктури і часом коштують бюджетові десятки мільйонів гривень. Та найтрагічніше, що через самовільні підпали гинуть люди, з 2016 року загинуло більше 10 осіб".

Запрошуємо долучитися до вебінару та поширювати інформацію серед своїх знайомих та родичів.

Трансляція вебінару відбудеться на сторінці 14 квітня о 16:00 https://youtu.be/RQLkq4SCeFs

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSuzg_Qak_gFWRFxSwdOSlkikTg80h...