Мови

 

Оголошено прийом доповідей та заявок на організацію подій!

Міжнародний форум 13 Екуменічний соціальний тиждень «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії» 7-10 жовтня 2020, Львів, Україна

Ключові спікери: Проф. Юрген Мольтман, Д-р Джон Хрісавгіс

Щорічний міжнародний форум Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) об’єднує ресурси громади, влади, ЗМІ, соціальних організацій, Церков, освітян та молодіжних організацій навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Цьогорічний форум присвячений інтегральній екології. Зв'язок духовного, етичного, політичного, економічного, соціального підходів у вирішенні екологічних проблем являє собою суть інтегральної екології.

ЕСТ прагне залучити фахівців до обговорення екологічних проблем та створити майданчик міждисциплінарного обміну досвідом та діалогу. Ми прагнемо налагодити комунікацію між усіма гравцями екологічних змін (громадський сектор, науковці, бізнес, Церква та релігійні організації, ЗМІ, прикладні екологи, державний сектор) та через їх меседжі почути той самий «крик Землі».

Організатори: Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка», Бюро УГКЦ з питань екології, ГО «Центр екобогослов’я та сталого розвитку», ініціатива «Чисте місто» та ін.

ЕСТ запрошує науковців, практиків, освітян, представників релігійних організацій, громадських ініціатив, соціальних інституцій, благодійних фондів, які працюють та цікавляться темами екології та соціальної доктрини, надсилати анотації/пропозиції доповідей та панелей у нижче поданих тематиках, та не обмежуватись лише ними:

- Екологія, економіка та суспільство

- Локальна, національна, міжнародна політика та захист довкілля

- Соціальна справедливість та екологія

- Інтегральна екологія та християнська Соціальна доктрина у сфері екології

- Енцикліка Папи Франциска “LaudatoSi’”

- Екологічне виховання, освіта та духовність

- Екологія як екуменічне та міжрелігійне питання

- Екологія культури та повсякденного життя; екологія та мистецтво.

Доповіді:

ЕСТ запрошує подавати індивідуальні анотації для доповідей на тему інтегральної екології. Доповідь має тривати не довше 15 хв. Прохання надсилати анотації обсягом не більше 350 слів і коротку біографію до 1 червня 2020 року. Завчасні подання дуже вітаються.

Заходи:

ЕСТ запрошує подавати пропозиції на проведення заходів в межах форуму. Необхідно вказати наступну інформацію:

- Тема, тривалість і формат заходу (круглий стіл, семінар, майстер-клас, панельна дискусія, презентація проекту, презентація книги, культурно-мистецький захід, флеш-моб, вебінар, показ фільму та ін.)

- Цільова аудиторія

- Технічне обладнання: екран, проектор, мікрофони, доступ до інтернету, переклад. Враховуючи обмежену кількість технічно обладнаних майданчиків, ми заохочуємо заявників використовувати свій ноутбук чи планшет

- Перелік спікерів та модератора (-ів).

Максимальний час проведення заходу – 3 години. Ви можете організувати не більше 2 подій в часі форуму на різні тематики. Один учасник не може бути модератором та спікером на одному і тому ж заході одночасно. Ми запрошуємо аплікантів відібраних Організаційним комітетом ЕСТ пропонувати доповідачів на заявлені події. Організаційний комітет не покриватиме витрати на проїзд доповідачам. Проживання може бути надано на запит.

Будь ласка, надсилайте опис пропозиції на проведення заходів обсягом не більше 500 слів і коротку біографію до 15 травня 2020 року. Завчасні зголошення дуже вітається. Пропозиції надсилайте Ірині Кітурі (irakit@ucu.edu.ua) з темою листа – ЕСТ доповідь або/і ЕСТ захід. За детальною інформацією звертайтесь електронною поштою або за телефоном 0631154761.

https://www.facebook.com/esweekucu/

https://www.esweek.org.ua